Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Realizacja Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”

pup
Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie informuje, że w związku z realizacją Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”, w ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2017r., poz. 1065, ze zm.) wprowadzone zostały rozwiązania ułatwiające opiekunom osób niepełnosprawnych powrót do aktywności zawodowej. Należą do nich jednorazowe środki lub pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej, środki na założenie spółdzielni socjalnej lub przystąpienie do niej, zrefundowanie podmiotowi kosztów wyposażenia stanowiska pracy utworzonego dla opiekuna osoby niepełnosprawnej. Wymienione formy pomocy kierowane są do opiekunów osób niepełnosprawnych bezrobotnych lub poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu (z wyłączeniem opiekunów osób niepełnosprawnych pobierających świadczenie pielęgnacyjne, specjalny zasiłek opiekuńczy lub zasiłek dla opiekuna).

Aktualność dodana przez: Karol Littwin (2017-10-30 13:19:39)
Data wydarzenia : 2017-11-30
Data publikacji : 2017-10-30

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupwejherowo.pl/wydarzenie/220/realizacja-programu-kompleksowego-wsparcia-dla-rodzin-%E2%80%9Eza-%C5%BCyciem%E2%80%9D