Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie ogłasza dodatkowy nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

 

Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o wsparcie w wysokości do 18.000 zł.

 

O środki finansowe mogą się ubiegać wyłącznie osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP Wejherowo i spełniające dodatkowe kryteria:

  • w przypadku kobiet – ukończone 30 lat,
  • w przypadku mężczyzn:
    • ukończone 30 lat i dodatkowo legitymowanie co najwyżej wykształceniem średnim bądź orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności,
    • ukończone 50 lat.

Wnioski należy składać na obowiązujących formularzach, w sekretariacie Urzędu osobiście lub przesłać za pośrednictwem poczty w terminie od 23 października do 3 listopada 2017 roku.

 

Za dostarczenie wniosku w terminie uważa się datę wpływu do sekretariatu Urzędu, a nie datę stempla pocztowego czy nadania przesyłki kurierem.

 

Wszystkich  chętnych serdecznie zapraszamy. 

Aktualność dodana przez: Jeremiasz Rzepa (2017-10-17 09:15:43) , zredagowana przez: Jeremiasz Rzepa (2017-10-17 09:16:03)
Data wydarzenia : 2017-10-17
Data publikacji : 2017-10-17

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupwejherowo.pl/wydarzenie/218/nabor-wnioskow-o-przyznanie-bezrobotnemu-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej