Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Rejestracja osoby poszukującej pracy z prawem do transferu.
Statystyki graficzne

Rejestracja osoby poszukującej pracy z prawem do transferu.

Osoba bezrobotna zarejestrowana w urzędzie pracy za granicą w krajach Unii Europejskiej lub w krajach EOG może ubiegać się o transfer zasiłku, jeżeli udaje się do innego kraju w celu poszukiwania pracy.

 

W takim przypadku zgłasza się do danego urzędu, w którym jest zarejestrowana, składa wniosek o transfer (na okres 3 miesięcy), następnie otrzymuje Druk U-2 i w ciągu 7 dni zgłasza się do właściwego Urzędu Pracy w kraju, do którego się udaje, celem rejestracji jako osoba poszukująca pracy z prawem do transferu.

Strona dodana przez: PUP Wejherowo (2013-10-08 11:24:37)
Zredagowana przez: PUP Wejherowo (2013-11-07 10:28:11)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupwejherowo.pl/strona/rejestracja-osoby-poszukujacej-pracy-z-prawem-do-transferu-/196